BAŞKANIN MESAJI

16 yıl önce kredi yükümlülüklerini yerine getiremeyen kişi ve kurumların yıllarca çalışarak, emek harcayarak, yarattıkları değer ve varlıkların kaybolmaması için kurulduk. Alanlarında uzman ekiplerimiz ve geliştirdiğimiz özgün çözüm yöntemleriyle, kaybolmakta olan değerleri yeni yatırımcılarla buluşturuyor ve yeni yatırımlara dönüştürüyoruz.

2001 yılında kurduğumuz Tamer Uzlaştırma ile alacaklı ve borçluyu el sıkıştırarak, herkesin kazandığı formüller yarattık. Ülkemizde ticari davalarda “uzlaşı” kültürünün oluşmasına da öncülük ettik. Bugün de aynı misyonu Tamer Varlık Yönetimi A.Ş. çatısı altında sürdürüyoruz.

Kaliteye, sürdürülebilirliğe ve değer yaratmaya verdiğimiz önemi grubumuza ait diğer şirketlerimizde de devam ettiriyoruz.

Çatımız altındaki diğer şirketlerimizden Neast İnvest, grubumuzun faaliyetlerini gerçekleştirmek için gerekli yatırımları koordine ederek yatırım danışmanlığı yapıyor. Motiva, inşaat ve gayrimenkul geliştirme üzerine katma değer yarattığı projelerde faaliyet gösteriyor. Teknoloji şirketimiz Sparkup Global, fikir sahibi gençlerin hayallerini gerçekleştirmesine destek veriyor. Tamer Turizm ise otel yatırımları alanında faaliyet göstererek, ülkemizin turizminin gelişmesine katkı sağlıyor.

Hep daha iyisi için gelişmeye ve büyümeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Kemal Tamer
Tamer Group Yönetim Kurulu Başkanı